Domů > Novinky > Obsah
Lepší použít chladič pro strojírenství
Oct 30, 2017

Každý chladičem za techniky má své vlastní výhody a nevýhody, koroze chladič lidé mají málo pochopení, ale musíme být spravedlivý a rozumný výběr vyhnout se tempo korupce, lepší aplikovat chladičem za techniky. Následující pro každý zavést několik antikorozní tempo.

1. inhibitor koroze

Inhibitory koroze, které jsou důležité pro Chromátové, se běžně používají v chladící vodní systémy. Chromanových iontů jsou anodového inhibitoru (antisense), která, pokud je to vhodné, ve skupině odpovídající katodické stabilizátor, mohou být bez života a ekonomické výsledky antikorozní.

Chroman - zinek - polyfosforečnanu: Polyfosforečnanu se používá, protože je to čistý kovový vzhled zkušební, je koroze inhibice, polyfosforečnanu může být částečně převeden na sodný, mohou být také s vápník produkce koloidní kationty, inhibují katodické proces.

Chroman-zinek-suspenzím: Tato metoda využívá sodný suspenzím namísto polyfosforečnanu. Podobně jako u předchozího přístupu, aminomethylene fosfát lze také použít pro pH polyfosforečnanu vysokých místech. Amino methylen fosforitany vyhnete měřítku, i v případě, že hodnota pH 9 lze také řídit vysrážení vápenaté soli.

Hydrolyzed Chroman zinečnatý polyakrylamidových: Kvůli evakuaci polyakrylamidových hydrolyzován kationtové kopolymer, je možné vyhnout nebo bránit výskytu měřítka formace.

2. elektrochemické údržba

Aplikace katodické údržby a údržby anod. Katoda údržby je aplikace externí DC napájení, aby kov povrch do katody a dosáhnout údržby, tato metoda příkon, vysoká cena. Anoda údržby je údržba chladiče připojený k externí napájecí zdroj, aby pasivace povrchu Kovovýroba film, tak ztrácí údržby.

Výše uvedené je zavedení projektu chladič pro inženýrství antikorozní tempo, naděje, že po dnešní chápání každého člověka v budoucnu využít své doby, je to velká pomoc.

BR deska chladiče pro inženýrství je plechové vlnité tepelné clony, každý plát mezi tenké obdélníkové kanál podle určitého časového intervalu, přes pryžové těsnění komprese složení využívání tepelné výměny desky pro vyměnitelné Hot zařízení.

Stručné, BR deska chladič je především desky přenášející teplo, těsnění, oba konce přítlačné destičky, upínací šrouby, závorky a dalších pěti složek. Mají své vlastní rysy.

1, chladič chladič hlavně hrají roli v přenosu tepla, je velmi důležitou součástí chladiče, které jsou obvykle vyrobeny z vlnitého tvaru v rybí. Existuje mnoho druhů materiálu pro chladič desku, ale s různými materiály kapalném médiu, nejvíce běžně používaný materiál je z nerezové oceli a titanu.

2, jednak deska BR, chladičem za techniky těsnění slouží především pro výměnu tepla mezi pláty, především v roli zapečetěné trubkovnice tepelného výměníku, produkce materiálu je hlavně gumy, dle materiálů z různých materiálů , pryžové, nejčastěji používané je Nitrilový kaučuk, pryž EPDM, fluor gumy a tak dále.

3, BR deska chladiče pro inženýrství na obou koncích přitlačována k zajištění, že nebude úniku kapalném médiu, je třeba použít tlak deska bude vše jsou připevněna deska přenos tepla.

4, upínací šrouby hlavně hrají roli při upevňování přitlačována na obou koncích. Šrouby jsou obecně oboustrannou vlákna, předem šrouby, všeobecné použití točivého momentu pevná deska rovnoměrně.

5, stent je především podporovat BR deska chladnější výměníku tepla deska, aby demontáž, čištění a sestavení bude velmi pohodlné.