Domů > Novinky > Obsah
Chladič pro přepravu vozidel Čištění úniku paliva Jak to udělat
Oct 30, 2017

Jak se vyskytuje nečistota v desce Cooler for Transportation Vehicles a jak tento prach nepříznivě ovlivní chladič desek?

V první řadě bude normální chladicí voda obsahovat hojnější vápník, sklo a kyselinu a sůl s kyselinou a slanou vodou a další látky a bude obsahovat tyto látky přes kovový povrch chladicí vody a kovovou chemickou reakci a následně vznik karbonová kyselina a podobně. Kromě toho kyslík v chladicí vodě rovněž eroduje kov a vede k vzniku hrdze.

Jakmile koroze nastane, výměník tepla nejprve reaguje na efekt přenosu tepla, zvláště v případě hrdze, a pak může zablokovat trubku tak, aby výkon tepelné výměny nástroje zcela. A pokud bude pokračovat v používání skříně, povede ke stále větší spotřebě energie, ozvěna zvýší náklady.

Takže vždy věnujte pozornost vyčištění desky chladiče pro dopravní prostředky, takže oba mohou prodloužit životnost nástrojů, progresivní nástroj může také ztrácet sílu a čas, snížit náklady.

1, umyl Xian

Před mořením nejdříve na chladiči pro dopravní prostředky otevřete oplach, aby neexistoval žádný vnitřní výměník tepla bláto, nečistoty a jiné nečistoty, které mohou zlepšit účinek moření, ale také snížit množství kyselé spotřeby moření. Čisticí roztok umyjte do čisticího zařízení a vsuňte ho do výměníku tepla.

2, moření

Bude naplněn kyselým roztokem statického výměníku tepla 2 hodiny. A pak nepřetržitý dynamický cyklus 3 ~ 4h. Během toho každých 0,5h pro kladné a záporné střídání. Po moření, pokud je kyselé pH vyšší než 2, může být kyselina opět použita, jinak by měla být zředěna a potom vymyta kyselý roztok.

3, promývání alkalickými látkami

Po ukončení moření se používá NaOH, Na, PO, demineralizovaná voda připravená v určitém poměru, použití dynamického oběhu cesty k alkalickému promývání výměníku tepla, k kyselinám a zásadám, takže deska výměníku tepla již není koroze.

4, umýt

Po dokončení pracího roztoku vyčistěte změkčenou vodu. Opakovaně opláchněte chladič pro dopravní prostředky po dobu 0,5 hodiny, důkladně odstraňte zbytky ve výměníku tepla. Během procesu čištění by měl být čas každého kroku přísně zaznamenán, aby se zkontroloval čistící účinek. Stručně řečeno, po ukončení čištění se výměník tepla potlačí test. Kvalifikováno před použitím.