Domů > Novinky > Obsah
Čtyři způsoby, které vám pomohou vyčistit chladič trubky pro techniku
Oct 19, 2017

Po dlouhodobém provozu trubkového chladiče pro inženýrství zvýší povrch chladicího potrubí tepelný odpor a průtokový odpor, takže výkon přenosu tepla se postupně snižuje, takže nemůže zaručit požadavky na chlazení. Samozřejmě, že údržba by měla být umístěna na čisté nečistoty, zařízení pro přenos tepla Yuanwang zde představilo několik metod čištění:

1), mechanická metoda

a, používání elektrických nástrojů pro čištění. To znamená, že motor pohání pružný hřídel pro rotační pohyb, konec hřídele s nylonovým kartáčem nebo drátěným kartáčem k mytí a umytí a vodotěsným krytem k vodě kolem osy, aby se včas vypláchla volná nečistota .

b, s kulatou trubkou na jednom konci svařování s průměrem trubky podobným kartáčovým drátem při rotující straně předvrtnutí, znečištění může být uloženo v dutině trubky, nebude vytvářet nečistoty na tlustší a tlustší, aby tlačily obtížnější , tento přístup je častěji používán, ale intenzita práce.

(2), použití vysokotlakého čerpadla (tlak 10 ~ 20Mpa) sprejování vysokotlaké vody na mytí, je účinek lepší, zejména pro čištění mezi trubkami.

(3), použití kuličkové hubice na trubici pro přenos tepla pro automatické čištění. Podle odlišné stupnice s různou tvrdostí houbičky, pro zvláštní tvrdou nečistotu, lze použít s "páskovým" -like diamantovou houbičkou. Jejím úkolem je použít flexibilnější a pružnější houbu do trubice pro přenos tepla, komprese kuličkové houby a vnitřní stěna trubky jsou v kontaktu s kuličkou a stěnou, aby se dosáhlo relativního pohybu, pokračovalo se v třecí stěně, sediment byl odstraněn .

(4), metoda chemického čištění:

a s roztokem trichlorethylenu pro čištění zpětného oběhu, tlak roztoku není větší než jmenovitý pracovní tlak. Doba čištění závisí na stavu nečistot a voda se zavádí do proplachovací vody, dokud není vyčištěná voda.

b, za použití namáčecího tetrachlormethanu. Roztok se vleje do chladiče pro techniku, po 15 až 20 minutách, aby se dalo pozorovat barvu roztoku, pokud je eroze nesnesitelná, pak vyměňte novou kapalinu za namočenou, dokud není tekutina a čistá barva podobná, a pak opláchněte voda.