Domů > Novinky > Obsah
Jak rychle zjistit koroze chladiče pro nákladní automobily
Oct 19, 2017

Chladiče pro nákladní automobily pro nějakou dobu, kterou najdeme na povrchu skvrny se objeví, ve skutečnosti, to znamená, že zkorodované chladič, je to jen je velmi běžný jev, chladič a štìrbinové korozi, koroznímu praskání, crystal Korozi, rovnoměrné korozi a tak dále řadu jevů. Pak se těšit na vás další:

Chladiče pro nákladní automobily prodlev:

Odkazuje nerezová deska a jiné kovového povrchu rezavá nebo zanášení, takže vedení tepla, hodnota PH média snížit místní kovového povrchu způsobené pasivní vrstva je zničen, způsobuje místní koroze, který je také známý jako Blocking koroze, obecný výkon méně než 1mm perforace nebo prodlev.

Chladiče pro nákladní automobily štìrbinové korozi:

V bloku na základě koroze baterie způsobené místo připomínající nebo vřed tvaru místní koroze ale ta koroze je především v kovové části mezery, tak zvané propast koroze, ta koroze je hlavně kvůli retenční média elektrochemické různorodost.

Chladiče pro nákladní automobily koroznímu praskání:

Chladič pro desku dopravní prostředky a další produkty v produkci výroby bude vyrábět pnutí v statické namáhání a halogenové iontů a dalších elektrochemické média v rámci akce proces katodické rozpuštění způsobuje místní koroze kovů trhliny nebo zlomenina jev.