Domů > Novinky > Obsah
Připomenout uživateli vypnout výměník tepla
Sep 26, 2017

2012 Wuchang zimní vytápění skončí na 7., Wuhan Dewei Thermal Co., Ltd. přestal ohřívat uživatele, společnost připomíná uživatelům vypnout výměník tepla, odpojte zástrčku, aby se zabránilo poškození zařízení.

Wuchang zimní topné období bylo původně naplánováno na konec února 28, kvůli vlivu studeného vzduchu dříve rozšířené na začátku tohoto měsíce. 4. března začíná Dewey teplo postupně snižovat teplotu topení, 7 všechny teplo. Společnost připomněla uživateli, že uživatelé vnitřních výměníků tepla přestanou ohřívat, výměník tepla by měl být zavřený a odstranit napájecí zástrčku výměníku tepla, uzavřít vnitřní vstupní a výstupní ventily teplé vody výměníku tepla, otevřít a vytáhnout ohřívač vody, není potřeba dalších vnitřních potrubí, ventilů, chladičů a stejně tak provádět jakoukoli operaci. Žádní uživatelé vnitřního výměníku tepla nepotřebují další vnitřní potrubí, ventily, chladiče a stejně tak provádět jakoukoli činnost.

Wuchang zimní vytápění v loňském roce, zákruty a obraty, jednou kvůli problému nedostatku tepla byl odložen, po Dwyane teplo a hrad Peak tepelné elektrárny k dosažení konzultace po obnovení kolektivní vytápění, teplo než předchozí plyn je stabilnější , není tam žádná teplá a studená situace, uživatel ohřívat průměrnou teplotu dosáhl 22 ℃, topení efekt je lepší než v předchozích letech.

Dvojice: YUDA desáté výročí

Další: Ne