Domů > Novinky > Obsah
Role komponenty chladiče pro nákladní automobily
Jul 04, 2017

Chladiče pro nákladní automobily je nový druh výměník tepla, který je pojmenován po výměně tepla prostřednictvím desky. Znalosti, které zákazník potřebuje vědět, kdy nákupu zahrnuje části výměníku tepla. Vysvětlete roli různých částí chladiče pro nákladní automobily:

1, dlouhodobý tlak deska: nekontaktujte s tekutinou, s upínací šrouby upevnění po Lisování těsnění, aby bylo uzavření zajištěno. Hlavní je potlačování všech tepla přenos deska, aby se zajistilo, že kapalném médiu není úniku.

2, těsnění výměníku tepla: hlavní roli tepelného přenosu komponent, obecné vlnitý udělat dospělý tvar, podle různých tekutin střední, tepelného přenosu deskový materiál není stejný, většina z použití nerezové oceli a titanu produkce.

3. těsnění těsnění: Těsnění chladiče pro nákladní automobily je především uzavřena mezi deskami výměníku tepla. Materiály jsou: NBR, EPDM pryže, fluor gumy, atd., podle jiného nosiče pomocí různých gumy. Zabraňte tekutiny z syntetizovaných nebo unikly a rozdělí se mezi různé desky.

4, převzít, příruba: poskytují import a export pro tekutiny.

5, nahoru a dolů vodící tyčí: odolat hmotnosti desky a zajistit velikost instalace, tak, aby deska snímky se mezitím průvodce tyč je obvykle lepší než vůdce desky výměníku tepla, aby se uvolnili, upínací šroub Posuvná deska zkontrolovat iontové čištění. Horní vodící tyčí je na pevnou lisovací desku a vrtule, a deska je podporován a umístěn. Spodní vodicí tyče jsou umístěny na štítku, a deska je umístěn na horní vodicí lištu.

6. vrácení zařízení: Povolte pohyblivé lisovací desky nebo střední podložky v horní a dolní vodicí lišty ke kontrole a opravě.

7, aktivní Přítlačná deska: spolu s deskou dlouhodobého tlaku, se mohou posunovat na vodicí tyči ke kontrole a opravě v civilu.

8, přední pilíř: podporuje tepelná výměna váhy, aby celý tepla výměníku složení.

9, upínání šrouby: kompresní desku skupiny, aby výměník tepla zajistit integritu těsnění, pryžové typ těsnění obecně ve znamení největšího a 10, minimální tlak velikost, při stisku na minimální velikost vyměnit těsnění. Je to především funkce upevnění oba konce desky. Šrouby jsou obvykle dva vedl vlákna, dotažení šroubů, takže to chvíli fixní deska rovnoměrně.

11, mid-podložky: V pevné Přítlačná deska a pohyblivé přítlačné destičky v různých pozicích ve středu instalace desky mohou zařízení, které současně zpracovává řadu médií, provádět více operací.

Chladiče pro nákladní automobily má vlastnosti kompaktní a lehká konstrukce, malé rozměry, s stejné tlakové ztráty, její tepla přenos koeficient poměru výměníku tepla je 3 - 5 x vyšší, oblast je jedna třetina tubulární tepla výměník a míra využití tepla může být až 90 %. Protože tyto pozoruhodné vlastnosti je více rozsáhlé použití chladiče pro nákladní automobily.